RANDEVU TAKVİMİ

Tüm randevularınızı tek bir sistemde toplayarak çakışmaları engelleyin, randevularınızı kolayca yönetin, zamandan tasarruf edin.

KASA VE CARİ TAKİBİ

Sisteme girdiğiniz tahsilatlar, cariler ve masraflar otomatik olarak kasanıza yansısın, finansallarınız kontrolünüz altında olsun.

MÜŞTERİ TAKİBİ

Müşterilerinizin bilgilerini ve geçmişe dönük yaptırdıkları tüm işlemlerle satın aldıkları ürünleri kayıt altında tutun.

HATIRLATMA SMSLERİ

Müşterilerinize randevularından önce otomatik olarak hatırlatma sms'leri gitsin, müşterilerinizin "randevumu unuttum" bahanesi olamasın.

PAKET HİZMET SATIŞI

Müşterilerinize ister seans, ister dakika bazında paket hizmet satışları girin, kalan kullanımlarını ve ödemelerini kolayca takip edin.

ADİSYON VE ÜRÜN SATIŞI

Adisyonlarınızı ve ürün satışlarınızı bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, tabletinizden; her zaman her yerden yönetin.

PRİM HESABI

Personellerinizin seçtiğiniz zaman diliminde hizmet ve ürün satışlarından ne kadar ciro yaptığını görerek primlerini kolayca hesaplayın.

TOPLU SMS GÖNDERİMİ

Sistemde kayıtlı müşterilerinize salonunuzun adıyla dilerseniz tek tek, dilerseniz topluca kutlama/kampanya SMS'leri gönderin.

Privacy Preference Center

Bize Yazın